poniedziałek, 1 kwietnia 2013

Podsumowanie: marzec 2013

W tym miesiącu wystawiłyśmy 3 oceny i 1 odmowę. W kolejce pozostało 10 blogów.

Kto, ile wystawił:
Alucardyna: urlop
emilyanne: 1
Inna: 0
Mademoiselle: 1 (stażystka)
Itlina: 1 (stażystka)

Wystawiłyśmy: 

Wybitny --
Powyżej Oczekiwań - 1
Zadowalający --
Nędzny --
Okropny - 1
Troll - 1

***

Od czego by tu zacząć? Nie wiem, czy my zawsze mamy tyle do ogłaszania, czy to tylko moje wodolejstwo. W każdym razie wszem i wobec, z niekrytą przyjemnością zresztą, ogłaszam, że otwieramy kolejki. Na ten moment zablokowana pozostaje jedynie ta należąca do Alu, bo Alu szybko nie wróci. 
Mamy dwie stażystki i bardzo mi przykro, bo panuje tutaj samowola (ciekawe, czyja to wina...) i nie wiem, do kiedy trwa ich staż. Jedno jest pewne: w tym miesiącu muszą pojawić się dwie oceny spod ich piór. Tak więc serdecznie witamy Mademoiselle i Itlinę. Oprócz tego pragnę dodać, że w tym miesiącu musiałyśmy się pożegnać z Cat, bo to zdaje się trzeci miesiąc, jak się nie odzywa. Niemniej jednak za współpracę i towarzystwo w ciężkich chwilach, serdecznie dziękujemy, bo wiele dla nas zrobiła. Pokłony bijemy jeszcze w stronę Neko-Chan, która jest tu naszą tymczasową oceniającą, a właściwie to wolnym strzelcem, do którego się nie zgłaszamy.
Regulamin do poprzedniej formy wróci, kiedy zażegnamy kryzys. Wypada mi też powiedzieć, że planowałyśmy nawiązać współpracę a'la Kompania Przysięgłych (kiedyś Ława Przysięgłych i Kompania Ocenowa) z jakąś ocenialnią, jednak pomysł legł, bo kiedy wreszcie ktoś się zdecydował, my się rozmyśliłyśmy. A skoro już mówimy o niepowodzeniach, to dodam jeszcze, że miała być feta wielkanocna, o której na śmierć zapomniałyśmy. 
Jak widać zniknęła zakładka poświęcona oceniającym, a na jej miejsce pojawiły się podstrony każdej z osobna, ponieważ uznałyśmy to za wygodniejsze rozwiązanie. W razie gdyby któraś chciał jakiś absurdalny szablon z dziwnym rysunkiem - dajcie znać, chętnie zrobię. Specjalizuję się w absurdach przecież.
No, i na koniec pozostaje mi tylko opieprzyć Inną, na którą w tym miesiącu liczyłam. Kotenieńku, dodasz coś w kwietniu, prawda?

A rekrutacja wciąż jest otwarta - czy my ją kiedykolwiek zamkniemy?

4 komentarze:

 1. Ja w sumie tak nie do końca w związku z podsumowaniem... Ale czy to tylko ja, czy tu nigdzie nie ma czegoś, co robiłoby za odnośnik do strony głównej? :> W sumie to bardzo prawdopodobne, żem po prostu ślepa okrutnie, albo coś. :>

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma i sama się zastanawiam dlaczego. Ogarnę, ogarnę XD

   Usuń
 2. Wiem, wiem, miałam dodać ocenę na święta, ale wiesz, emi, jak było. Ocena się pojawi, tylko z lekkim poślizgiem. A kwiecień, mam nadzieję, będzie już o wiele lepszy. Oby. Przydałby mi się taki solidny kop w dupę. ;P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miejmy nadzieję, że nagle wytrzaśniemy skądś nowych stażystów, albo poprzednia załoga do nas wróci.

   Tak, taki tam suchar XD

   Usuń

Obserwatorzy