wtorek, 1 stycznia 2013

Podsumowanie: grudzień 2012

W ostatnim miesiącu roku 2012 opublikowałyśmy 4 oceny i nie wystawiłyśmy żadnej odmowy. W kolejce pozostało jeszcze 25 blogów.

Kto, ile ocenił:
Alucardyna: 1
Cat: 2 
Inna: 1

Wystawiłyśmy
Wybitny --
Powyżej Oczekiwań - 2
Zadowalający --
Nędzny - 1
Okropny - 1
Troll --

***

W tym miesiącu przyjęłyśmy na stałe dwie oceniające - Cat i Inną. Z tego nabytku jesteśmy dumne. Niestety Bogini Nike nie odezwała się do nas wcale. Jedynie Cat wyrobiła na czas i opublikowała dwie oceny w grudniu, za co wszyscy teraz bijemy jej brawo. Alucardyna dostaje ode mnie urlop do dziesiątego stycznia, bo ma egzaminy. Inna zobowiązała się opublikować trzy oceny w styczniu i jestem ciekawa, czy jej się to uda.
W ostatnim miesiącu roku 2012 na OL odbył się także Czat OL, na który przybyły dwie osoby. Dużo, prawda? Alucardyna i osoba, którą zaprosiłam, nim mnie i Innej siadł internet na resztę wieczoru. Obie byłyśmy tylko na początku. Cat nie miała dostępu do komputera. Mam nadzieję, że następny Czat wypadnie bardziej pomyślnie. 
Na OL odbyła się także feta świąteczna pt. "Świąteczne porządki w siedzibie OL", którą uważamy za udaną. To kiedy następna? :) 
W imieniu załogi OL życzę Szczęśliwego Nowego Roku! :)
I czuję, że styczeń wypadnie pomyślniej.
Ach, i przepraszam, że podsumowanie tak późno, ale... chyba same rozumiecie :)  Mam nadzieję, że Sylwester wszystkim się udał.

***

Przypominam, że wciąż poszukujemy oceniających!

7 komentarzy:

 1. Ty, ty, ty!
  Ja od ciebie urlop? Kto tu jest kurde szefem? XD nie no, żart ^^ z przynajmniej jedną oceną wyrobię w styczniu ;]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To taki prezent od starego emeryta XD Hahahahaa, ja tylko czekam, aż mnie wywalisz! :D

   Usuń
  2. A kto mi będzie robił to, na co ja nie mam czasu, bo za bardzo zajęta jestem studiami? ;]
   Poza tym, ocenialnia musi mieć maskotkę, więc nieszybko wylecisz XD
   Ej, a kiedy robimy czata?

   Usuń
  3. maskotka-pingwin-emilyanne. Jestem maskotką? XD Nie no, lajt :D Em do zadań specjalnych :D
   O, doskonałe pytanie! Słuchaj, w weekend, żeby nie było takiego niewypału, jak ostatnio :D

   Usuń
 2. Patrzę i widzę, że tylko Alu została. O, kurcze, strasznie się tu pozmieniało. W każdym razie - wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Miejcie siłę na ocenianie. :)

  I zapraszam na Prozaików - na konkurs albo wyzwanie literackie. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. widzę, że bardzo się stracie, aby kolejnym postem było podsumowanie stycznia. Bądźmy szczerzy, ocenialnie odchodzą już do legendy. Moda na nie się skończyła i OL niestety też czeka taki los. Choć kiedyś naprawdę ceniłam sobie Waszą pracę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, faktycznie, ostatnimi czasy mamy kryzys i nie jest to dla nikogo tajemnicą. Wszyscy mają, nas to nie ominęło. Problem leży przede wszystkim w motywacji - nagle, nie wiadomo skąd, przyszła wielka moda na ocenianie, powstała masa nowych stron, których autorzy szybciej się wypalili, niż nauczyli się dobrze pisać oceny. Jest ciężko, nie ukrywam, ale nie mamy zamiaru opuszczać ocenialni. Jest problem z czasem przede wszystkim. Alu ostatnio miała egzaminy, Inną chyba zdemotywowałam moim ciągłym upominaniem się o trzy oceny, które obiecała opublikować (i zdemotywuję ją jeszcze bardziej, przysięgam!), a Cat... Doskonałe pytanie XD Ja aktualnie pracuję nad jedną oceną... od końca grudnia. Miała być początkiem stycznia, ale od pewnego momentu idzie mi dość opornie. Ogółem całość ma już 20 stron, więc nikt nie powinien narzekać. W każdym razie zmierzam do tego, że jak już mówimy o kryzysie, to może chociaż nie zakładajmy z góry, że umieramy, bo faktycznie umrzemy, jeśli tak będziecie mówić. Jeśli OL odejdzie, to odejdzie z klasą. Kolejka zostanie pusta, wszystkie blogi z niej ocenione. Jednakowoż mam nadzieję, że tak się nie stanie.

   Usuń

Obserwatorzy